Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya ReklamlarıSosyal medya hesaplarınızda sizi takip eden kişilere doğru paylaşım yaparak markanızı temsil edebilirsiniz. Hashtag kullanarak veya farklı yöntemlerle takipçi sayınızı arttırabiliriz.

Peki sizinle gerçekten ilgilenecek, ihtiyacınız daha fazla doğru kişilere nasıl ulaşacaksınız? Tabii ki bu paylaşımları sponsorlu olarak çıkarak. Kişilerin bulunduğu veya yaşadığı bölgeye, cinsiyetine, yaşına, ilgi alanlarına hatta size benzer firma veya markalarla daha önceden etkileşime girmiş kişilere ve çok daha fazlasına sosyal medya sponsorlu reklamları sayesinde kolayca ulaşabiliriz.

Facebook reklamları ve İnstagram reklamları size bu konuda büyük fayda sağlayacaktır. E-ticaret sitesi üzerinden satış yapıyorsanız kesinlikle sosyal medya reklamlarına ihtiyacınız olacaktır. Sürekli olarak sizden alışveriş yapacak yeni kişilere ihtiyacınız var.

Daha önceden sitenizi ziyaret eden kişilere remarketing (yeniden pazarlama) yaparak veya farklı hedef kitleler oluşturarak sürekli olarak sosyal medya reklamlarınızı yönetiyoruz.


Kısaca

  • → Yeni ve doğru kişilere sosyal medya reklamları ile ulaşabilirsiniz
  • → Dönemlik kampanya ve fırsatlar için süreli olarak ilgili hedef kitleye sponsorlu reklam çıkabilirsiniz.
  • → E-ticaret sitesi için düzenli İnstagram veya Facebook reklamları kullanılmalıdır.

Teklif & Bilgi Alın