Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya DanışmanlığıGünümüzün olmazsa olmazı, sosyal medya. İster küçük bir işletme olsun, ister dünyanın her yerinde hizmet gösteren bir şirket olsun ya da bir herhangi kişi olsun. Sosyal medya sayfası olmayan işletme veya kişi sayısı çok az diyebiliriz. Bu kullanım oranı hem dünyada hem ülkemizde her geçen yıl hızla artmaktadır.

Türkiye’de bir kişi gününün yaklaşık sekizde birini İnstagram, Faceebook, Twitter ve Youtube gibi sosyal medya kanallarında geçirmektedir. Bu çok ciddi bir oran. Markanızın hedeflediği doğru kişilere ulaşması için en doğru kanal.

Sosyal medya hesaplarınız için nasıl hizmet veriyoruz?

İlk olarak sosyal medyada nasıl bir karakter izleyeceğimizi potansiyel müşterilerinize göre belirliyoruz. Sosyal medya hesabınız için aylık içerik planlamasını yapıyoruz. Ayın kaçında saat kaçta hangi görsel hangi içerik ile paylaşılacak, hangi paylaşımlar sponsorlu reklam olarak çıkılabilir analiz ediyoruz. Ayın önemli günlerine ve gündeme dayalı olarak kapsamlı sosyal medya planlaması yapıyoruz.

Bu planlamaya bağlı olarak sosyal medya içeriklerinizi tasarlıyoruz. Bu içerikler için gerekli kriterlere dikkat ediyoruz. Sosyal medya içerik tasarımı, sosyal medya yönetimi ve sosyal medya reklam yönetimi ile sosyal medya danışmanlık hizmeti veriyoruz.


Kısaca

  • → Tüm dünyada sosyal medya kullanım oranı her geçen gün artmaktadır.
  • → Sosyal medyada markanızın kurumsal kimliğini oluşturuyoruz.
  • → Sosyal medya hesabınızdan paylaşılacak olan içeriklerin doğru tasarım ve zaman planlamasını yapıyoruz.

Teklif & Bilgi Alın