Katalog Tasarımı

Katalog TasarımıWeb siteniz ile tüm kesime kolayca ulaşabiliyorsunuz. Kataloglarınız ve el ilanı, broşürleriniz ile ulaştığınız kişilerin sürekli göz önünde olabiliyorsunuz. Size gerçek anlamda dokunuyorlar. Burada kullanacağımız kağıdın kalitesi, katalog boyutu, baskı efektleri ile akılda kalma oranınız artıyor ve dikkat çekiyorsunuz.

Firmanızın, ürününüzün veya etkinliğinizin kataloglarını tasarlarken yaratmış olduğumuz marka konseptinize bağlı kalıyoruz. Diğer basılı olan kurumsal kimlik öğeleri ve sosyal medya hesap yüzünüz ile bütünlük sağlayacak şekilde renk ve konsept uyumuna dikkat ediyoruz. Web siteniz, kurumsal kimlik öğeleriniz, sosyal medya hesaplarınız, katalog çalışmalarınız bütünlük ve uyum içinde olarak marka konseptinizi sağlamlaştırıyoruz.

Katalog tasarımınızda bu görsel özelliklerin yanında maliyet konusuna da çok önem veriyoruz. En iyi kağıt gramaj ve kalitesi ile olabilecek en ekonomik ölçülere göre çalışmamızı yapıyoruz. Böylece adetli olarak basılan kataloglarınızda birim fiyatınız düşmüş oluyor.

Tasarıma başlamadan önce katalog ölçüsü ve baskı özelliklerini belirleyip ona göre taslak çıkartıyoruz. Alternatifli olarak size sunduğumuz katalog tasarım örneklerinden karşılıklı olarak görüşerek size ve firmanıza en uygun olanını belirleyip katalog tasarımımızı tamamlayıp baskı işlemlerine geçiyoruz. Baskıya hazır hale gelen katalog çalışması dijital kataloglara dönüştürülerek web siteniz veya diğer dijital ortamlarda kullanılabilirsiniz.


Kısaca

  • → Kurumsal kimlik tasarımınıza uygun katalog tasarımı yapıyoruz.
  • → Baskı maliyetlerini göz önünde bulundurarak katalog tasarımınızı gerçekleştiriyoruz.
  • → Çalışmalara başlamadan önce alternatifli katalog tasarım taslakları çıkartıyoruz.

Teklif & Bilgi Alın