Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web SitesiÇağımızda web sitesi olmayan işletme kalmaması gerekiyor. Bu biraz zorunluluk haline geldi. Hemen hemen her sektörde yapılacak olan işlemlerin çoğu dijital ortamlarda başlıyor, hatta tamamlanıyor. Alışverişlerin e-ticaret sitelerinden yapılması bu konunun en büyük örneği. Şirketinizin, işletmenizin hatta kişisel olarak sizin bile kurumsal yapıda görünüp karşı tarafa güven veren bir duruş sergilemenizi sağlayacaktır.

Kurumsal web sitesine sahip olduğunuz zaman otomatik olarak kurumsal mail adreslerinize de kavuşmuş oluyorsunuz. Gmail, Hotmail, Yahoo gibi mail sağlayıcılarından alınmış olan mail adresiyle gönderdiğiniz maillere oranla daha ciddiye alınmanızı ve firmanızın kurumsal yapısını karşı tarafa geçirmiş oluyorsunuz. Bu kurumsal mail adresleri ayrıca kurumsal kimlik öğelerinde de kullanılacağı için web sitesi kurulumu yapmasanız bile kurumsal mail adreslerine sahip olmak için hemen domain ve hosting almanız faydalı olacaktır.

Web sitenizi one-page veya çok sayfalı olmak üzere hazırlayabiliriz. Responsive (mobil uyumlu) olarak tamamladığımız site tasarımınızın ardından site haritasını Google’a düzenli olarak gönderimini sağlıyoruz. Başlangıç seviyesinde SEO çalışmasını yapıyoruz.

Web sitenizde nelere dikkat etmeniz gerekiyor? Akıllı cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazların geçmiş yıllara göre çok yaygınlaşması ve sosyal medyanın aktif olarak kullanılmasıyla birlikte web site ziyaretçilerinin %75-90’ı gibi yüksek oranı mobil olarak gelmektedir.(Sektöre göre değişiklik göstermektedir.) Web sitenizin bu dönemde mobil uyumlu özelliği yoksa hiç bir anlamı yok diyebiliriz. Kesinlikle responsive (mobil uyumlu) bir web sitesi tasarlıyoruz.

Bir adım ötesini düşünürsek web sitenizin içeriklerinin güncel olması ve aktif olarak düzenlenmesi sitenizin Google üzerindeki değerini arttıracaktır. Bu konuda sitenizin sizin tarafınızdan kullanılan bir yönetici paneli olabilir. Biz bu konuda daha çok ONNO7 Ajans olarak destek vermeyi öneriyoruz. Siz kendi işlerinizle ilgilenirken bu konu hakkında bize bir bilgi verdiğinizde sitenizle ilgili düzenleme ve güncellemeleri yapıp yüklüyoruz. Siz kendi işinize odaklanın. Biz sizin web sitenize koyacağınız projelerinizi, resmin boyutunu ve filtresini, yazının fontunu, hizalamasını veya rengini, her şeyini düzenliyoruz. Böylece sitenizin SEO değerini korunur ve Google sıralamalarındaki yerinizi gerilemez.


Kısaca

  • Kurumsal mail adresleriyle güven sağlayıp marka değerinizi yukarıya çekeceksiniz.
  • → Responsive (mobil uyumlu) web siteniz olacak.
  • → Web sitenizden arama, mail gönderme, yol tarifi alma gibi iletişim kanallarına ve sosyal medya hesaplarına kolay ulaşım olacak.
  • → Sitenizin içerik yönetimini biz yapıyoruz.

Teklif & Bilgi Alın