E-Ticaret Site Tasarımı & Yazılımı

E-Ticaret Site Tasarımı & YazılımıTüm alanlarda olduğu gibi alışverişte de kolay ve hızlı olan seçenekler her zaman öne geçmektedir. Bu sebeple e-ticaret sitelerinin yükselişi devam ediyor. Kullanıcılar kolay ve pratik olan e-ticaret sitelerini daha çok tercih etmektedir. Tasarladığımız e-ticaret sitenizde bunları göz önünde bulundurarak tablet ve mobil cihaz uyumlu (responsive), sade ve şık tasarımlı olarak hazırlıyoruz.

Aktif olarak ürünlerinizi yükleyip kaldıracağınız, çeşitli promosyon seçeneklerini kullanabileceğiniz içerik yönetim paneline sahip olacaksınız.

Tüm sayfalarda detaylı SEO çalışmalarının yapılabileceği bir altyapıya sahip e-ticaret sitelerimizde ödeme kanallarının kurulumu tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm banka ödeme kontrolü için tek panel ayrıca kurulacaktır.

E-ticaret web sitenizin satışlarını ve marka bilinirliğinizi arttırmak için sosyal medya reklamlarını kullanmanızın çok faydası olacaktır. Eğer mevcut bir işletmeniz veya markanız yoksa e-ticaret sistemlerine girmeden önce kesinlikle yeni bir logoya ve kurumsal kimliğe ihtiyacınız bulunmaktadır.


Kısaca

  • → SEO altyapısına sahip, responsive ve sade tasarım.
  • → Tüm banka kredi kartlarından ödeme alabilen sanal pos.
  • → Kolay ürün ekleme ve yönetim yapılabilen panel.

Teklif & Bilgi Alın