Kurumsal Tanıtım Filmi

Kurumsal Tanıtım FilmiKurumsal kimliğinizin bir sunumu olarak 2-3 dakika süreli bir video markanızı yukarıya çekecektir. Ayrıca daha kısa süreli videolar hazırlayarak sosyal medya videosu olarak kullanımınızı sağlayabiliriz.

Bu video sayesinde firmanızın felsefesini, yaptığı işleri, ürünlerini, çalışma sistemi gibi sektöre bağlı olarak değişik özelliklerini insanlara yansıtabilirsiniz.

Kurumsal renk ve çizginize bağlı olarak düzenlemelerimizi yapıyoruz. Web sitenizdeki kullanılan görseller, kataloglarınızda kullanılan tasarımlar ve sosyal medya hesaplarınız ile bütünlük sağlıyoruz.

Firmanız ile ilgili vermek istediğiniz bilgileri sizden alıyoruz. Tecrübelerimize ve analizlerimize dayanarak üzerinde düzenlemeler yapıyoruz. Olması gerektiğini düşündüğümüz akış kurgusunu sizinle paylaşıp üzerinde konuşuyoruz. Daha sonra kararlaştırdığımız son kurguya bağlı olarak fotoğraf ve video çekimlerimizi yapıyoruz. Havadan çekimler ile bu aşamayı destekleyebiliriz.

Aldığımız içeriklerin montajını çıkardığımız kurguya göre yapıyoruz. Fon müziği ve ses efektleriyle destekleyip uzun süreli kullanacağınız kurumsal tanıtım videonuzu tamamlıyoruz.


Kısaca

  • → Videolar insanlar üzerinde daha kalıcı etki bırakırlar.
  • → Kurumsal kimliğiniz ve renklerinizle bütünlük içinde hazırlıyoruz.
  • → Firmanızı en iyi şekilde temsil edecek video akış kurgusunu hazırlıyoruz.

Teklif & Bilgi Alın